اکثریت مجلس نمایندگان خواستار مسدود کردن لایحه تحریمی ایران و روسیه هستند

[ad_1]

یک سناتور ارشد دموکرات اعلام کرد که اطمینان دارد، اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا در تلاش هستند تا لایحه تحریم ایران و روسیه مسکوت بماند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری کنگره (هیل) بن کاردین، سناتور ارشد دموکرات عضو کمیته روابط خارجی سنا آمریکا در این زمینه گفت: من فکر می‌کنم یک اکثریت غالب در مجلس نمایندگان وجود دارند که قصد دارند تا لایحه تحریمی ایران و روسیه را مسکوت نگه دارند.

وی افزود: من مطمئن هستم که برخی افراد و همچنین دونالد ترامپ در تلاش برای مقابله با این لایحه هستند.

هم‌چنین چاک شامر، سناتور ارشد دموکرات و رئیس اقلیت سنا نیز به مجلس نمایندگان هشدار داد که از هرگونه اقدام برای کاهش شدت تحریم‌های روسیه امتناع کنند.

بنا بر گزارش‌ها، کاخ سفید در تلاش است تا میزان شدت تحریم‌های روسیه را کاهش دهد و با این لایحه مقابله کند.

وی افزود: این مساله بسیار مهم است که مجلس نمایندگان با صدای بلند و واضح و متحد پیام خود را به ولادیمیر پوتین برساند.

او تاکید کرد که اگر آنها (اعضای مجلس نمایندگان) تلاش می‌کنند تا این لایحه را تضعیف کنند و شدت آن را کاهش دهند با مقاومت سنا مواجه خواهند شد.

به گزارش ایسنا، پیش‌تر در روز پنج‌شنبه سنای آمریکا اصلاحیه مربوط به قانون تحریم‌های ایران و روسیه را تصویب کرد. پس از اعمال تغییرات فنی این قانون اکنون برای رای‌گیری به مجلس نمایندگان آمریکا فرستاده شده است.

پال رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و برخی از اعضای ارشد این مجلس پیش‌تر گفته بودند که برای این‌که موارد نقض قانون اساسی در ارتباط با قانون تحریم‌های روسیه حل شود، این قانون باید دوباره در مجلس سنا تایید شود.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *