برنامه‌ «مهمونی» با محوریت خیرخواهی در سیمای فارس

[ad_1]

پدر پیوند کبد ایران و رییس دانشگاه علوم پزشکی فارس از صداوسیمای این استان برای تولید برنامه «مهمونی» که در راستای گسترش فرهنگ خیرخواهی است، تشکر کردند.

به گزارش ایسنا، ملک حسینی، پدر پیوند کبد ایران با حضور در برنامه «مهمونی» که از سیمای فارس به روی آنتن می‌رود از ساخت و ساز بیمارستانی برای بیماران سرطانی در جنوب کشور صحبت کرد و از مردم خواست که در این اقدام سهیم شوند.

پدر پیوند کبد ایران با اشاره به حضور خود در برنامه «مهمونی» سیمای فارس بیان کرد: در برنامه «مهمونی» مبلغ یک میلیارد و صد میلیون تومان برای ساخت بیمارستان بیماران سرطانی  در جنوب کشور با حضور پزشکان برجسته فارس و کشور جمع‌آوری شد.

همچنین ملک حسینی با حضور در مراسمی که به مناسبت آغاز درمان در بیمارستان پیوند اعضاء بوعلی در شیراز نیز برگزار شده بود، با اشاره به نقش صداوسیمای مرکز فارس در گسترش فرهنگ خیرخواهی، گفت: صداوسیمای مرکز فارس با تولید و پخش برنامه‌های سلامت محور نقش خیرخواهی را به صورت کاملی ایفا کرده است.

همچنین در این مراسم  ایمانیه (معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی فارس) به مشارکت هزار میلیارد تومانی خیرین در بخش درمان آموزش پزشکی فارس اشاره کرد و گفت: ۸۰۰ خیر در عرصه سلامت  استان در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه بیمارستان تخصصی، فوق تخصصی و پیوند اعضاء بوعلی سینا از عید فطر کار خود را با پذیرش بیماران آغاز می‌کند، افزود: امیدواریم با شروع به کار این بیمارستان، از طریق این برنامه‌های خداپسندانه، شاهد خدمت رسانی مطلوب‌تر به بیماران باشیم.

ایمانیه در این مراسم  همراهی و همدلی صدا و سیمای فارس با خیرین سلامت، مسئولان بهداشت و درمان استان را تحسین کرد و از دست‌اندرکاران مرکز سیمای فارس برای برنامه‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی موثر، ارتقاء جایگاه سلامت در استان و فرهنگ‌سازی در این خصوص تشکر کرد.

ویژه برنامه «مهمونی» از اول ماه مبارک رمضان از سیمای فارس پخش می‌شود که علاوه بر کمک به نیازمندان، محرومان و آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، از پزشکان برجسته فارس وکشور دعوت کرده است تا گامی در بخش درمان آموزش پزشکی بردارند.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *