در مقابله با تهدیدها مجهز به فرهنگ ایثار و شهادت باشیم

[ad_1]

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: دشمن برای نفوذ از روش‌های مختلفی بخصوص در حوزه نرم استفاده می‌کند و قصد دارد غیرت دینی را از درون جوانان ما بخشکاند اما نباید نسبت به این تهدیدها بی‌تفاوت باشیم.

به گزارش ایسنا، سردار محمدتقی صفری در یادواره شهدای تخریب استان بوشهر بیان کرد: عزت و سربلندی امروز ملت ایران در گفتمان جهانی انقلاب اسلامی مرهون خون شهدای این انقلاب است. امروز به برکت خون مطهر شهدا، انقلاب اسلامی محفوظ مانده و به عنوان سرمشق و چراغ راه برای مسلمانان جهان درآمده است.

وی ادامه راه شهدا را حفاظت و حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروزه مقابله با تهدیدهای نرم دشمنان انقلاب اسلامی از وظایف ما است که به منظور مقابله با این تهدیدها باید مجهز به فرهنگ ایثار و شهادت، باشیم. شهدا بر عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند استوار ایستادند.

صفری گفت: ایجاد هراس در دل دشمن برای نفوذ، پایداری دین، حفظ آرمان‌های امام(ره) و انقلاب از دیگر اهدافی است که این شهدای والا مقام در راه آن جان خود را نثار کردند. همه ما باید احساسشان نسبت به حفظ این کشور و آرمان‌های انقلاب مانند شهدا باشد.اکنون دشمن برای نفوذ از روش‌های مختلفی بخصوص در حوزه نرم استفاده می‌کند و قصد دارد غیرت دینی را از درون جوانان ما بخشکاند اما نباید نسبت به این تهدیدها بی‌تفاوت باشیم.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: شهدا این غیرت را داشتند و همین امر باعث شد حتی یک وجب از خاک این میهن اسلامی جدا نشود و اکنون نیز باید این مسیر توسط جوانان ما تداوم یابد.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *