رضایی: راهپیمایی روز قدس گسترده ترین حماسه بین المللی است

[ad_1]

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف تا زمانی که رژیم اشغالگر قدس وجود دارد به عنوان نخستین مسئله دنیای اسلام مطرح است و حمایت از مردم مظلوم این کشور ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: مسلمانان جهان نسبت به مسئله فلسطین احساس مسئولیت کرده و روز قدس را که ابتکار امام راحل بود تبدیل به نماد حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار و نفرت از رژیم کودک‌کش اسرائیل کرده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: فریادهای اعتراض‌آمیز دنیای اسلام علیه صهیونیسم بین‌المللی لرزه بر اندام اشغالگران قدس انداخته و می‌اندازد و این رژیم غاصب سرنوشت خود را رو به افول و اضمحلال می‌بیند.

وی با تاکید بر اینکه نفس‌های اسرائیل به شماره افتاده است، بیان کرد: بنا به فرموده مقام‌معظم‌رهبری اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید و به یاری خدا و با اتحاد امت اسلامی بزودی بساط این رژیم غاصب برچیده خواهد شد.

رضایی در ادامه تصریح کرد: در روزهای اخیر شاهد حرکات مذبوحانه تروریست‌های منطقه و گروهک داعش بودیم، در واقع باید گفت که اقدام شجاعانه سپاه در حمله موشکی آنها را به کما برده است، در چنین شرایطی نیازمند حمایت و پشتیبانی ملت از این اقدام به موقع و شجاعانه هستیم و با حضور حداکثری مردم از این اقدام حمایت خواهد شد.

وی تاکید کرد: آمریکا و اسرائیل با حمایت از داعش و گروهک‌های تکفیری سعی دارند تا مسئله فلسطین و آزادسازی قدس شریف به فراموشی سپرده شود اما ملت‌های مسلمان منطقه با حضوری پرشور در راهپیمائی روز جهانی قدس ثابت خواهند کرد که مسئله فلسطین هیچ گاه از ذهن ها فراموش نشده و همچنان به عنوان مسئله اول جهان اسلام مطرح است.

نماینده خمین در مجلس افزود: جنایاتی که گروهک‌های تروریستی نظیر داعش در منطقه انجام می‌دهند منجر به ایجاد سایه امنیت برای صهیونیست‌ها و مستکبران عالم شده است، از این رو می‌طلبد تا با حضور پرشور و حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس این احساس امنیت با فریادهای اعتراض آمیز مسلمانان در محکومیت جنایات اشغالگران قدس از بین برود.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *