مهلت ثبت‌نام در جشنواره قرآنی علوم پزشکی مشهد تمدید شد

[ad_1]

مهلت نام‌نویسی در پانزدهمین جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با رویکرد زندگی مومنانه تا دهم تیر ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام دکتر طباطبایی، مسؤول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: این جشنواره که پانزدهمین دوره آن در سال جاری برگزار خواهد شد، تنها جشنواره‌ای است که علاوه بر اساتید و کارکنان، خانواده‌های آن‌ها را نیز پوشش می‌دهد.

وی با اشاره به برگزاری موفق جشنواره قرآنی در سال‌های گذشته خاطرنشان کرد: با حمایت مسؤولان و بویژه رییس دانشگاه، جشنواره فوق هم‌اکنون به عنوان الگویی در دیگر مراکز دانشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حجت‌الاسلام دکتر طباطبایی هدف از برگزاری پانزدهمین جشنواره خانواده قرآنی را توجه ویژه به خانواده بزرگ دانشگاه و ایجاد تحولات اخلاقی و رفتاری بر پایه معارف ناب قرآنی دانست و افزود: در این راستا تلاش خواهیم کرد که با ارائه محتوایی به‌روز و متناسب با نیاز و خلاهای موجود در فضای خانوادگی کارکنان به تحقق این هدف و انس بیشتر مخاطبان با مبانی قرآنی کمک کنیم.

حجت‌الاسلام دکتر طباطبایی با اشاره به فعالیت 15 ساله‌ جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از این جشنواره به عنوان یکی از پرسابقه‌ترین جشنواره‌های قرآنی و الگویی شاخص در سطح دانشگاه‌های کشور یاد کرد و گفت: مهمترین افتخار این جشنواره حضور اساتید و کارکنان به همراه خانواده‌های آنان در بخش‌های مختلف است که ثمرات مثبت این جشنواره را در سطحی وسیع‌تر و در بین همه افراد خانواده کارکنان شاهد بودیم و در نهایت این امر به عملکرد مطلوب کارکنان در فضای سازمانی و روابط بهتر آنان با ارباب رجوع نیز کمک خواهد کرد.

وی همچنین به آمار بالای شرکت‌کنندگان در جشنواره سال گذشته اشاره کرد و افزود: در حالی‌ که میانگین حضور در جشنواره‌های قرآنی دانشگاه‌های کشور بین هزار تا ۳ هزار است، در چهاردهمین جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیش از ۷هزار شرکت‌کننده حضور داشتند که آماری بی نظیر و قابل توجه است.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پانزدهمین جشنواره قرآنی در سه بخش آوایی، کتبی و هنری و در رشته‌های ترتیل، حفظ، اذان، فرازخوانی، قصه‌گویی کتابخوانی، عکاسی، نقاشی و خوشنویسی است که آیین آختتامیه آن ۱۲ مردادماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *