نماینده اصفهان: در نتیجه عملکرد آیت‌الله سیستانی امروز شاهد تحولات عراق هستیم

[ad_1]

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ما نوکر مردمیم و نوکر خوراکش اشکنه است نه زندگی اربابی و اشرافی و ما باید نوکر مردم باشیم. مردمی که این همه ایثار می‌کنند.

به گزارش ایسنا، حسن کامران دستجردی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت شهادت امام جعفرصادق(ع) گفت: مکتب جعفری امروز در جهان اسلام گسترش یافته و یکی از شاگردان برجسته این مکتب حضرت آیت‌الله سیستانی به گونه ای عمل کرده که امروز تحولات منطقه به خصوص عراق را شاهد هستیم. همچنین سرباز این مکتب، سردار سلیمانی فرمانده قدس سپاه به گونه‌ای عمل کرده که ان‌شاءالله در آینده، داعش در سوریه به گور می‌رود و دست راست صهیونیست‌ها روسیاه می شوند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن تشکر از مردم اصفهان برای اعتماد به وی برای حضور در مجلس عنوان کرد: اصفهان به لحاظ تعداد شهدا و فرماندهان حاضر در حوزه امنیت و نظامی‌گری به امنیت پایدار ایران اسلامی کمک می‌کند همچنین در مالیات بیش از استان های دیگر کمک می کند اما در اعتبارات در ردیف آخر است در حالی که به آن می گویند استان برخوردار است.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم شهیدپرور اصفهان همواره در راه انقلاب بدون توقع ایثارگری کرده‌اند، افزود: امروز باید وزرای کارآمدی در کابینه دولت دوازدهم حاضر شوند و مشکل دولت‌ها تاکنون این بود که فرمانده اقتصادی نداشته که همین باعث ایجاد مشکلات فراوان شده است که نمونه آن مشکلات صندوق‌هاست.

کامران در ادامه با بیان اینکه در ماده 142 قانون اساسی گفته شده مدیران ثروت خود را اعلام کنند، عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی زمانی اتفاق می‌افتد که حاکم بر خود سخت گیر باشد و مدیر جسور و شجاع معرفی کند همچنین برنامه ششم بر همسان سازی کارگران تأکید دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با اشاره به مطالبات کارگران، آموزش و پرورش، نیروهای مسلح و ایثارگران اظهار کرد: رسیدگی به مطالبات این افراد در برنامه ششم آمده و حتی مطالبات نیروهای مسلح به صورت قانون دائم درآمده، اما شاهد آن هستیم که حتی در جاهایی ایثارگران را از کار اخراج می کنند.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات آب اصفهان یادآور شد: رودخانه اصفهان خشک شده و دولت نباید حق آبه مردم را بفروشد که تخلف است و شورای عالی آب نیز در این زمینه کاری نکرده در حالی که شورای امنیت گفته است باید با متخلفان برخورد شود.

کامران دستجردی اضافه کرد: اگر در اصفهان یا هر استان دیگری در حوزه آب تخلفی صورت گرفت، باید با آن برخورد شود که وظیفه شورای عالی آب نیز همین است و باید مانع طرح های توسعه جدید شود.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز بیش از 5 میلیون اصفهانی مشکل آب شرب دارند، خاطرنشان کرد: باید به موضوع آب ملی فکر کرد و برای حل آن تسهیلات قرار داد که با وضعیت فعلی تا 10 سال دیگر اصفهان نابود می شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لایحه حمایت از معلولان در مجلس خوابیده است که باید با توجه به قرار گرفتن در آستانه روز بهزیستی به آن توجه شود چرا که بهزیستی برای یک عصا، حلزون گوش یا عینک درمانده است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: باید وزرا را کارآمد انتخاب کرد و افراد با دانش به مجلس معرفی شوند. متاسفانه هر وزیری که برای رای اعتماد در مجلس حاضر می‌شود با یک گروهان آدم در مجلس حاضر می‌شود و فقط در این دوره آقای حجتی بود که تنها با کیفش آمد،  وگرنه بقیه با یک گردان آدم و کار چاق کن آمدند و بعد هم که رای آوردند دیگر جواب نماینده را ندادند.

وی افزود: متاسفانه هر دولتی آمد درآمد و هزینه‌اش یکی نبود و فرماندهی اقتصادی درستی نداشت. ما در برنامه ششم احکام کارآمدی را داشتیم،‌ اما مورد بی توجهی قرار گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *