۳۰ تیرماه؛ آخرین مهلت ثبت نام در تابستانه کتاب

[ad_1]

کتابفروشان برای ثبت نام در طرح«تابستانه کتاب» تنها تا ۳۰ تیرماه فرصت دارند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، ۳۰ تیرماه آخرین مهلت ثبت نام در طرح تابستانه کتاب است و این فرصت قابل تمدید نیست.. کتابفروشان سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت ketab.ir  برای شرکت در این طرح ثبت نام کنند.

با گذشت دو هفته  از آغاز ثبت نام در طرح تابستانه کتاب، ۶۲۳  کتابفروشی از ۳۱ استان کشور متقاضی شرکت در این طرح هستند که از این تعداد ۴۹۹ کتابفروشی در مرکز استان و ۱۲۴ کتابفروشی در شهرستان‌ها برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند.

 استان تهران تاکنون با ۱۱۵ کتابفروشی در جایگاه نخست بیشترین تعداد ثبت نام کتابفروشی ها قرار دارد و استان‌های قم،  اصفهان،  خراسان رضوی، فارس و کردستان به  ترتیب با ۸۴، ۷۱، ۶۰، ۳۵و ۲۸ کتابفروشی در جایگاه های بعدی بیشترین مشارکت قرار گرفته‌اند.

در این طرح سقف تخفیف برای هر کتابفروشی حداقل ۲۰ میلیون ریال و سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱ میلیون ریال است. خریدار می‌تواند در چند نوبت و از چند کتابفروشی، کتاب‌های عمومی را با ۲۰ درصد تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان را با ۲۵ درصد تخفیف از کتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه کتاب» خریداری کند.

سقف یارانه در این طرح براساس معیارهایی چون موقعیت جغرافیایی، متراژ کتابفروشی، تعداد کتاب و میزان فروش در طرح های قبل، تغییر خواهد کرد. کتابفروشی‌های شرکت‌کننده در طرح باید دارای پروانه کسب با تاریخ معتبر باشند. در صورت تازه‌تأسیس بودن کتابفروشی حداکثر تا یک سال کتابفروش می‌تواند با نامه تأیید از اتحادیه ناشران و کتابفروشان مبنی بر در شرف دریافت پروانه، نسبت به ثبت نام اقدام کند.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *